Tulevat ottelut

Ei tapahtumia

Haku

Kirjaudu




Tuomariohjelma
Viimeksi päivitetty 05.09.2016 11:24

 

 

 


PVM KLO -- SARJA -- PELI PT ST 2T 3T TT
11.5. 18:00  BP PuMu - PäPe-Roihu Välimäki K. Karjalainen O. Ivars Hakala E. Jokinen
14.5. 15:00 BP PuMu -Janakkalan Jana Salmenoja K. Karjalainen
S. Michelsson O. Elomäki N. Piipponen
18.5.

18:00 MMKS PuMu II - KiPe

Torkki J. Karjalainen T. Kaario Lyytinen K. Kaario
21.5.

15:00 MSS PuMu - Jokioinen

Henriksson Levanko
Pasanen O. Honkanen
22.5. 17:00 MMKS PuMuRed - ViPa Välimäki K. Karjalainen Antikainen Hotinen O. Ivars
24.5. 18:00 MSS PuMu - Hyvinkää Järvinen Selinko A. Junkkari J. Hämäläinen Niemi
25.5.

18:00 NSS PuMu - Espoo

J. Karjalainen Joensuu T. Nikula A. Junkkari Kukkonen
26.5. 18:00 MMKS PuMuRed - VJJ S.Michelsson K. Karjalainen O. Ivars O. Elomäki Hakala
29.5. 17:00 NMKS PuMu - Paukku A. Junkkari Kukkonen Antikainen N. Piipponen E. Jokinen
1.6.

18:00 MMKS PuMu - Otakoppi

J. Vallenius Torkki S. Michelsson Mäki Kukkonen
2.6. 18:00 NMKS PuMu - HP S. Michelsson Kukkonen Hakala E. Jokinen

O. Ivars

8.6. 18:00 NMKS PuMu -Tahko IV A. Junkkari J. Hämäläinen Kukkonen K. Kaario Hotinen

11.6.

13:00 DP PuMU - HP J. Hämäläinen Pasanen Nyyssölä S. Salmela Kurko

12.6.

17:00 MMKS PuMu II - Rekola Salmenoja Helin T. Kaario Nyyssölä

15.6.

18:00 NMKS PuMu - Tahko III A. Junkkari
Lyytinen J. Niemi S. Salmela

16.6.

18:00 MMKS PuMu Red - KiPe S. Michelsson J. Kela T. Kaario N. Piipponen

21.6.

18:00 DP PuMu - Tahko Y  

PELI SIIRTYY ELOKUULLE!

S. Michelsson Nyyssölä Lyytinen S. Salmela

22.6. 

18:00 NMKS PuMu - ViKi A. Junkkari J. Niemi T. Kaario

30.6.

18:00 PuMu Red - Cobra Team Salmenoja K. Karjalainen Nyyssölä Hakala Fahlgren
 4.7.  

18:30 MMKS PuMu II - Latokasken Tiikerit

Helin Jyrkiäinen

Mäki

T. Kaario Fahlgren
7.7.

18:00 BP PuMu- Tahko Hurricanes 

Salmenoja Mäki K. Kaario
Fahlgren
10.7.

17:00 MMKS  PuMu Red - LMV

Joensuu Jyrkiäinen O. Elomäki
M. Niemi
12.7.

18:00 NMKS PuMu - KiPe 

PELI SIIRTYY MYÖHEMMÄLLE!

A. Junkkari
14.7.  

18:00 MMKS PuMu Red -Latokasken Tiikerit

Jyrkiäinen J. Kela N. Piipponen
17.7. 

17:00 MMKS PuMu II - Tahko III

S. Michelsson Kukkonen T. Kaario Hakala N. Piipponen
21.7. 

18:00 MMKS  PuMu Red - Tahko III

Välimäki Jyrkiäinen Kukkonen Nyyssölä
31.7.

17:00 MMKS PuMu II - LMV

Salmenoja Kukkonen T. Kaario O. Elomäki Fahlgren
3.8.

18:00 MMKS PuMu II - Cobra Team

Vallenius Kukkonen Vallenius Fahlgren
4.8.

18:00 NMKS PuMu - Espoo

Kukkonen Junkkari Mäki
Toikkanen
7.8.

17:00 MMKS PuMu II - ViPa

Kukkonen Jyrkiäinen T. Kaario O. Elomäki
8.8.

18:00 MMKS PuMu Red - Rekola

S. Michelsson Jyrkiäinen T. Kaario J. Kela
9.8.

17:30 ja klo 18.30 DP PuMu - Tahko Y/B

O. Honkanen Kukkonen P. Piipponen K. Elomäki T. Mäki
10.8.

18:00 MMKS PuMu II - VJJ

S. Michelsson

Salmenoja

K. Karjalainen Nyyssölä P. Salmela
11.8.

18:00 NMKS PuMu - Päpe

Kukkonen K. Karjalainen T. Kaario P. Salmela S. Salmela
14.8.

17:00 MMKS PuMu Red - Otakoppi

S. Michelsson K. Karjalainen T. Kaario P. Salmela
15.8.

18:00 NMKS PuMu - KiPe

Junkkari J. Hämäläinen O. Honkanen Hotinen K. Honkanen
17.8.

18:00 NMKS PuMu - Jana

P. Salmela J. Hämäläinen N. Piipponen
L. Kivistö 
25.8.

17:30 MMKS PuMu Red  - PuMu II

Kukkonen P. Lahti T. Kaario P. Salmela S. Salmela
28.9.

12:00 DP PuMu - KPL

Kukkonen
L. Hotinen
29.8.

18:00 DP PuMu - Kerava

O. Honkanen Kukkonen L. Hotinen

1.9.

17:30 MMKS PuMu II  - PuMu Red

M. Kotoniemi Kukkonen Petäjä
Toikkanen

 













 

 

 

Liitonsarjaottelut MSS, NSS
PVM KLO -- SARJA -- PELI PT ST 2T 3T TT
su 5.6. 17:00 MSS PuMu - Pomarkku           

Määttä           

L.Hämäläinen Lyytinen T. Kaario
to 9.6. 18:00 NSS PuMu - Janakkala Helin J. Karjalainen Hyytiäinen Kukkonen

S. Salmela

su 12.6.

13:00 NSS PuMu - Kuusankoski

Helin Pasanen Kukkonen Hakala E. Jokinen
la 18.6.

13:00 NSS PuMu - Lappeenranta

A. Junkkari Pasanen Kukkonen O. Elomäki S. Salmela
su 19.6. 17:00 MSS PuMu - Turku Muhonen          Juntunen E. Ivars

J. Hämäläinen

ke 13.7.

18:00 NSS PuMu - Hämeenlinna

Helin J. Hämäläinen J. Niemi T. Nikula K. Honkanen

la 16.7.

15:00 NSS PuMu - Hamina Välimäki J. Hämäläinen Kukkonen Piipponen K. Honkanen
ti 19.7.

18:00 MSS PuMu - Riihimäki

Partanen Juntunen J. Hämäläinen Lyytinen
la 23.7. 15:00 MSS PuMu - Loimaa Järvinen Selinko J. Niemi

E. Ivars

to 28.7.

18:00 NSS PuMu - Hyvinkää

Joensuu U. Hangasmaa Salmenoja N. Piipponen K. Honkanen
la 30.7. 15:00 MSS PuMu - Järvenpää Muhonen A. Mustonen N. Nykänen M. Lahti

V. Mustonen

la 6.8.

15:00 MSS PuMu - Eurajoki

Muhonen Juntunen
T. Kaario J. Niemi
su 7.8.

13:00 NSS PuMu - Roihu

Helin Kukkonen O. Elomäki

la 20.8.

15:00 MSS PuMu - Järvenpää

J. Hämäläinen E. Ivars
ke 24.8.

17:30 MSS PuMu- Järvenpää

E. Ivars O. Honkanen
la 27.8.

15:00 MSS PuMu - Loimaa

E. Ivars J. Niemi
ke 31.8. 17:00 MSS PuMu - Loimaa  J. Hämäläinen O. Honkanen
su 4.9. 

15:00 MSS PuMu - Vähäkyrö

Kukkonen